Çiçekçi Sitesi Kurulumu

Çiçekçi Sitesi Kurulumu Doğum günlerinde, yıl dönümlerinde, anıların unutulmaması sağlayan şey genellikle bir not eşliğinde çiçek gönderilmesiyle sağlanıyor. Çeşitli çiçekler insanlar arasında farklı anlamlara bürünürken oldukça hoş karşılanan bir moral deposu olabiliyor. Bu yüzden çiçekçilik sektörü de günden güne gelişiyor. İnsanların bu yönde daha hızlı iletişim kurabileceği firmalara ihtiyaç duyması sayesinde çiçekçi sitesi kurulumu yapmak bilinçli hizmet özelliğini de öne çıkarıyor. Özel günlerinizde son ana yetiştirilmesini istediğiniz hizmet adına çiçekçi sitesiyle iletişime geçilmesi de işinizi kolaylaştırıyor. Çoğu zaman alışveriş yapan kişilerin şikâyetleri firmaları zor bulmasından veya sitesi olmamasından kaynaklı oluyor. İstenilen tarih ve zamanlamayı tutturabilmek için çiçekçilerin bu desteği sağlaması gerekiyor.

Çiçekçi Web Sitesi Yaptırma

Çiçekçilerin sunduğu güzel hizmete ek olarak daha çok ön plana çıkmalarını sağlayacak şey çiçekçi web sitesi yaptırma desteğini almaktır. Çiçekçi sitesi yaptırma sayesinde her insanın kolayca ulaşım sağlayacağı iş alanı oluşturabilmektedirler. Kolay ulaşım sayesinde her zaman tercih edilen bir firma haline dönüşürler. Bu sayede talep doğrultusunda düzenli iş akışı da sağlanabilir. Her yönden faydasını görebileceğiniz hizmetler elimizden düşürmediğiniz cep telefonlarından ulaşılabilir düzeyde sunulmaktadır. Firmamız müşterilerin özellikle belirtmiş olduğu durumları öne çıkararak hem ekonomik hem de kaliteli bir iş sahası oluşturmaktadır.

Çiçekçi E-ticaret Sitesi

Tamamen müşteri odaklı olan bu sitemiz 2022 yılına özel olarak kodlanmış olup bir çok özelliği bulunmakta olan yazılımlarımızdan biridir. Sınırsız renk özelliği sayesinde istediğiniz renkte istediğiniz siteye sahip olun. Çiçekçi e-ticaret sitesi ile satış alanına yönelik pek çok şey yapabilirsiniz. İşinize yönelik alacağınız desteğin kaliteli ve profesyonel olmasını istiyorsanız acil site kur firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Bu sayede kaliteli site kurulum hizmet farkıyla da tanışmanız mümkündür.

 • Özel Gün özelliği sayesinde, sadece seçtiğiniz ürünleri 14 Şubat - Anneler günü gibi günlerde satışa açın.
 • CACHE / ÖNBELLEK özelliği sayesinde siteniz 40 kat daha hızlı olsun.
 • Çiçekçi e-ticaret sitesinizde ana sayfada kayan banner alanlarını doldurarak müşterilerinizin dikkatini çekin.
 • Dilediğiniz kadar ürün ekleyin, stoğu biten ürünleri gizleyin. Stoğa girdikten sonra tek tık ile tekrardan ürünü yayına alın.
 • Siteden sipariş geldiğinde tarafınıza otomatik olarak SMS ile bilgilendirme mesajı gelir.
 • Sitede müşteri dilerse kapıda ödeme, dilerse kredi kartı ile ödeme, dilerse havale veya eft ile ödeme yöntemlerini kullarak sipariş verebilir.
 • Ürün yüklemesi oldukça kolay ve hızlıdır, dilediğiniz kadar ürünleri şimdi yüklemeye başlayabilirsiniz.
 • Çiçekçi için e-ticaret sitesinde bulunan bir diğer özellik ise PAYTR entegresinin hızlıca yapılmasıdır. PAYTR sayesinde %3 komisyon oranıyla sitenizden kredi kartıyla çiçek satışı yapın.
 • Kurulan internet sitelerimiz SSL sertifikasına sahiptir ve böylelikle müşterilerinize ve arama motorlarına güven vermiş olursunuz.
 • Yeni çiçekçi e-ticaret sitesinin bir diğer özelliği ise ana sayfanızda istediğiniz ürünleri gösterebilmenizdir. Böylelikle gün içerisinde en çok bulunan çiçeklerinizi ana sayfanızda göstererek daha kısa sürede satılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Site yönetici panelinde bulunan renk özelliği sayesinde sitenizi istediğiniz renkte görüntülenmesini sağlayın.
 • Hızlı sipariş oluştur özelliği sayesinde müşterileriniz artık yorulmadan sizinle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilir ve WhatsApp üzerinden sipariş alabilirsiniz.
 • Tek tık ile müşterileriniz yorulmadan hızlıca sipariş oluşturabilir.
 • Yeni internet siteniz cihaz dostu olup, bütün cihazlara uyum sağlamaktadır. Telefondan giren bir ziyaretçi siteden hızlıca sipariş oluşturabilir.
 • Dilediğiniz kadar ilçe ekleyin, sitenizde eklemiş olduğunuz ilçelere kurye ücreti ekleyerek farklı ilçelere çiçek gönderimi yapın.
 • Site yöneticisine özel olarak hazırlanmış sade ve hızlı ara yüz sayesinde internet sitenizde yayınlanacak olan bütün ürünleri düzenleyin.
 • Ürünlerinizi kategorilendirme yaparak, müşterilerinizin istediği ürünleri hızlıca bulmasını sağlayın.
 • Hızlı ürün ekle özelliği sayesinde piyasada en çok satılan çiçekleri hızlıca sitenize dahil edebilirsiniz.
 • Sitenizde toplu ürün adı güncelleme ve toplu ürün fiyatı güncelleme özelliği bulunmaktadır.
 • Yeni çiçekçi e-ticaret sitesinde dilediğiniz kadar banka hesabı ekleyebilir ve silebilirsiniz.


İşletmenizi en iyi şekilde temsil edecek olan tasarımlara beraber karar verelim, internet siteniz dakikalar içerisinde hazır olsun.

Hizmetlerimiz

Hastane Web Sitesi Tasarımı

Hastane Web Sitesi Tasarımı

Hastaneler insanların sağlık yönünde gereksinim duydukları ana merkezdir. Tedavilerin çeşitliliğini, hekimlerin tecrübesini ve sunulan hasta hizmetlerin...

Taksi Durağı Web Sitesi Kur

Taksi Durağı Web Sitesi Kur

Bir yerden farklı bir yere talep halinde gidebilmek taksicilik hizmetleriyle sağlanır. Potansiyel müşteri kavramına hizmet eden taksiciler çalışmalarını...

E-ticaret Sitesi Kurulumu

E-ticaret Sitesi Kurulumu

Çağın en gelişmiş meslek türlerinden biri haline gelen e-ticaret sistemi oldukça fazla rağbet görmeye başlamıştır. Dijital sistemlerin çok yoğun kullanı...

Avukat/Hukuk Web Sitesi Kur

Avukat/Hukuk Web Sitesi Kur

İnsanların haklarını ve özgürlüklerini savunan hukuk dalına yönelik avukatlar beraberinde yıllardır kapsamlı hizmetler verilmektedir. Kişinin hak ve özg...

Ajans Firma Web Sitesi Kur

Ajans Firma Web Sitesi Kur

Firmalar ve ajanslara yönelik en profesyonel tanıtım şekli web sitesi kurulabilmesi ile sağlanır. İnsanların güvenini kazanmak ve belli bir müşteri port...

Çilingir Sitesi Kurulumu

Çilingir Sitesi Kurulumu

Site kurulumu yaptıran firmalar genellikle daha çok ön plana çıkıyor olup daha fazla iş potansiyeli sağlayabiliyor. En ufak firma konseptinden en geniş ...